1encon industry group

Biuro inżynierskie automatyki przemysłowej, które na rynku działa już od 2005 roku. Specjalizuje się w automatyce procesowej, budowie maszyn oraz systemów zrobotyzowanych jak również digitalizacji przedsiębiorstw.

W skład grupy wchodzą trzy spółki
Encon Sp. z o.o., IKS-Net Sp. z o.o. 

Zespół inżynierów 1encon

Zespół inżynierów 1encon, specjalistów ds. automatyzacji i IT oraz kreatywnych projektantów pracuje z pasją nad tworzeniem rozwiązań dostosowanych do unikalnych potrzeb każdego klienta.

Nasi programiści

1encon Group to zespół wysoko wykwalifikowanych programistów, którzy specjalizują się w tworzeniu oprogramowania dedykowanego głównie dla branży przemysłowej, energetycznej i kosmetycznej.

1encon group to My...

Choć praca jest istotną częścią naszego życia, to czas spędzony razem poza biurem również ma ogromną wartość. Nasza firma nie tylko stawia na efektywność zawodową, ale również na budowanie silnych więzi między pracownikami poprzez wspólne wydarzenia
i aktywności.

Budowa maszyn

We work systematically to integrate corporate responsibility in our core business and make our expertise available for the benefit of the societies where we operate.

Digitalizacja przedsiębiorstw

Wprowadzamy skutecznie cyfryzację przedsiębiorstw która umożliwia zarządzanie produkcją w sposób bardziej efektywny i elastyczny.

Wyznaczamy kierunki

Nasze prelekcje  to nie tylko prezentacje produktów czy usług, ale prawdziwe wydarzenia edukacyjne, które mają na celu dostarczenie wartościowych informacji.

Praca na obiekcie

Zdajemy sobie sprawę, że inżynierowie są narażeni na różne czynniki ryzyka i presję związane z realizacją projektów na obiekcie. Dlatego też, staramy się tworzyć atmosferę wsparcia i zrozumienia, w której nasi pracownicy mogą czuć się komfortowo i bezpiecznie.